4Story

Gra ta kiedy pojawiła się na rynku wzbudziła spore zainteresowanie, ale również duże kontrowersje. Jest to dość typowa platforma z serii MMORPG, która przenosi nas w bajkowy rządzący się swoimi, specyficznymi regułami.
Na starcie rozgrywki decydujemy się po której stronie dwóch zwaśnionych światów staniemy. Później wybieramy jedną z trzech ras:
– człowiek
– felines
– wróżka
Na koniec dokonujemy wyboru klasy postaci spośród sześciu możliwości.
Tak utworzonym bohaterem wkraczamy w świat kolorowej rozgrywki gdzie głównym zadaniem jest rozwiązywanie zadań wyznaczonych nam przez NCP co przede wszystkim skutkuje wzrostem naszego poziomu, czyli z angielskiego level-a. istnieje również możliwość wyzwania innego gracza na przeciwnika w trybie PvP.

Można więc napisać, że w kontekście rozgrywki jest to sztampowa gra z gatunku MMORPG wyposażona w kilka świeżych, lecz z pewnością nie nowatorskich rozwiązań.

Zalety gry:
– z pewnością na docenienie zasługuje szata graficzna.
– gra jest poprawnie wykonana we wszystkich aspektach- to plus, zważywszy na to, że wiele tytułów z mniejszych wytwórni często ma spore braki.

Wady:
– ewidentnie gra kojarzy się z World of WarCraft. Wielu fanów tego wielkiego tytułu pisze wprost – jest to klon kultowego WoW.

Graj za darmo

Podobne gry

  • Hero Zero Game
  • Taern
  • Drakensang Online
  • Margonem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

copyright © 2013 - 2015
Wszelkie prawa zastrzeżone.