Legend Online II

Legend Online to świetna gra typu RPG. Pewna nowość, która już zyskała uznanie i bardzo przypadła do gustu graczom. Jest tu do wyboru mnóstwo funkcji oraz wiele rodzajów rozgrywek. To gwarancja dobrej zabawy przez długi czas. Gra oparta jest na wojnach, które trwały przez wiele lat. Mimo wielu wieków tych walk, nie uzyskano niczego pozytywnego i świat pozostał w chaosie. Magiczne bestie zaczęły atakować ludzkie osady i wciąż chcą nacierać.

Wirtualny bohater musi cechować się śmiałością i odwagą. W jego rękach leży pokonanie każdej z napotkanych bestii. Jest zdobywcą, który potrafi wiele więcej niż zwykli śmiertelnicy dlatego ma za zadanie walczyć, aż do końca. Pokonywać zło i przywrócić harmonię. Postać przez całą grę rozwija się i poza walką, musi również budować miasto – twierdzę. Jest tu wiele potworów z różnych kategorii, które nie raz gracza zaskoczą swoimi właściwościami. Każda z dowolnie wybranej rasy czyli Nieumarli, Smoki, Minotaury, Eidole, Centaury, Anioły i inne posiada charakterystyczne cechy i umiejętności. Relacje pomiędzy nimi również bywają skomplikowane. Zmieniają się w upływającym czasie.

Gra wzorowana jest na europejskim stylu późnego średniowiecza a także wczesnego renesansu. Na ekwipunek bohaterów składają się przedmioty ze stali i skóry, które niejednokrotnie bywają bogato zdobione klejnotami. Pieniądzem jest złoto, a pola walki przywodzą na myśl aurę marzeń sennych ale i koszmarów.

To gra pełna wrażeń, że względu na efekty wizualne, możliwości i interesujące opcje. Jest oryginalna, ale zadowoli wielu graczy, którzy szukają czegoś specyficznego aczkolwiek ciekawego i wciągającego. Dzięki pokonywaniu kampanii bohaterowie rozwijają się i zyskują większą szansę na pokonanie magicznych bestii.

Graj za darmo

Podobne gry

  • Drakensang Online
  • Liga Aniołów 2
  • World of Tanks
  • Legion Śmierci

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

copyright © 2013 - 2015
Wszelkie prawa zastrzeżone.