Liga Aniołów 2

Liga Aniołów to połączenie gry strategicznej RPG wraz z elementami społecznościowymi. Naszym zadaniem będzie objęcie przywództwa drużyny składającej się z bohaterów oraz z anioła.

W grze będziemy mogli toczyć rozgrywki samodzielnie albo wraz z grupą znajomych.

Liga Aniołów to bardzo dobrze rozbudowana gra, która posiada wiele trybów pozwalających nam na jeszcze lepszą zabawę. Można chodzić samodzielnie po lochach i szukać ekwipunku dla naszego anioła albo uczestniczyć w trybie „roguelike”, który jest przeznaczony dla bardziej doświadczonych i zaawansowanych graczy. W grze można również uczestniczyć w wielu walkach PvP jak i pomiędzy graczami innych serwerów.

Walki

Nasza drużyna składa się z bohaterów, których będziemy rekrutować w tawernie. Do wyboru mamy dwie klasy postaci wojownika i maga. Każda z tych postaci ma indywidualne zdolności i umiejętności, co oznacza, że musimy zastanowić się, jaka strategia jest przez nas przyjęta. Na tej podstawie szukamy swoich towarzyszy i jeśli interesuje nas walka w zwarciu to bierzemy wojownika, a jeśli ma to być walka na odległość to maga. Walki odbywają się w trybie turowym, co oznacza, że bardziej poza siłą liczy się tutaj dobrze dobrana strategia i taktyka.

Każda drużyna ma również swojego anioła, który jest niesamowicie ważny. To bardzo potężna broń, która jeśli będzie dobrze wykorzystywana w walkach przyniesie nam wiele dobrego. Kto wykorzystuje w 100% umiejętności anioła ten bardzo dobrze zarządza całą drużyną.

Więcej informacji o grze znajdziesz tu: darmowe-gry.pl/liga-aniolow/

Kiedy nie walczymy możemy się bawić z innymi graczami. Gra pod tym względem jest bardzo dobrze rozwinięta, a zatem na pewno nie będziemy się tutaj nudzić.
Spragnieni walk gracze będą bardzo zadowoleni. Odbywają się tutaj walki pomiędzy gildiami jak i walki z graczami spoza naszego serwera.

Liga Aniołów to gra z bardzo ciekawą ręcznie malowaną grafiką, która wciągnie nas na długie godziny. Każdy gracz znajdzie w tej grze coś wyjątkowego, co mu przypadnie do gustu i na pewno będzie chciał tej grze poświecić wiele czasu i uwagi.

Graj za darmo

Podobne gry

  • Drakensang Online
  • Legion Śmierci
  • Legend Online II
  • Zew Smoka II (Dragons Call 2)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

copyright © 2013 - 2015
Wszelkie prawa zastrzeżone.