Zew Smoka II (Dragons Call 2)

Kontynuacja poprzedniej bardzo popularne gry Dragon ‘s Call wyszła twórcom po prostu znakomicie.

Różnica pomiędzy pierwszą, a drugą częścią polega na tym, że nasz bohater będzie bardziej dorosły, ale nadal za zadanie będzie miał wiele niebezpiecznych misji do spełnienia.
Od ostatnich walk naszego bohatera minęły trzy lata, ale to wystarczający czas żeby pojawiło się różnego rodzaju niebezpieczeństwo w świecie gry. Nasz bohater będzie przenoszony w wiele miejsc w świecie, który został stworzony w grze. Będzie walczył z wieloma wrogami takimi jak smoki, demony, orkowie. Bitwy w grze odbywają się w czasie rzeczywistym. Plusem gry Zew Smoka 2 jest to, że sami w wielu misjach nie bylibyśmy wstanie sobie poradzić, ale twórcy pozwalają nam na dołączenie kolejnych bohaterów. W grupie zawsze jest siła i to się tutaj potwierdza.

Wybór postaci w Zew Smoka 2

W grze mamy do wyboru trzy rodzaje postaci:
– Wojownik- specjalizujący się w walce mieczami posiada umiejętność zablokowania uderzenia
– Łotrzyk- do walki używa sztyletów, jest bardzo dobry w unikaniu ciosów przeciwnika
– Mag – idealny do zadania ostatecznego ciosu, posiada wiele potężnych czarów
Postać wybrana przez gracza rozwija się przez cały czas trwania misji. Różnią się one wyposażeniem i ekwipunkiem. Każda z postaci ma dobre i złe strony, dlatego trzeba wiedzieć, na co można sobie pozwolić podczas walki. Poznanie naszego bohatera to kluczowy element rozgrywki.

Wizyta w mieście

Jeśli nie toczmy żadnych walk to możemy swobodnie poruszać się po naszym mieście. To właśnie tam spotkamy innych graczy przebywających w tym czasie w grze. Podczas pobytu można ulepszać swój ekwipunek albo przyjmować dodatkowe zadania zwiększające nasze doświadczenie.
W Zew Smoka 2 nigdy nie będziemy się nudzić została tak stworzona żeby gracz przez cały czas miał coś ciekawego do roboty. Jeśli nie walczymy z potworami to możemy powalczyć z innymi graczami w walkach PvP. Jest tego bardzo dużo, a do ciekawych zadań, które możemy przyjąć należą eskortowanie postaci czy pokonanie „world bossa”.

Graj za darmo

Podobne gry

  • Legion Śmierci
  • World of Tanks
  • Liga Aniołów 2
  • Drakensang Online

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

copyright © 2013 - 2015
Wszelkie prawa zastrzeżone.