Anno Online

Pomysł przeniesienia gier z serii Anno na formułę przeglądarkową spotkał się z wieloma zarówno pochlebnymi, jak i negatywnymi opiniami – dziś można śmiało powiedzieć, że gra Anno Online spełnia pokładane w niej nadzieje.

Twórcy postarali się by był to po prostu kolejny tytuł Anno wydany tylko w innej formie. Gra w swojej budowie, grafice, oraz fabule nie różni się zbyt mocno od ostatnich tytułów z serii Anno. Naszym zdaniem jest przede wszystkim zbudowanie jak najwspanialszego miasta z którego będziemy mogli być dumni. By jednak osiągnąć odpowiedni poziom musimy ciężko popracować, albo zainwestować troszkę pieniędzy. ponieważ jednak wśród graczy nie ma możliwości bezpośredniej rywalizacji, a łączy ich przede wszystkim handel nie dochodzi do falowych frustracji. W przypadku innych tytułów gracze bez Premium często byli sfrustrowani tym, że opłacone konta mogą więcej, szybciej i lepiej. W Anno Online nie czuje się tego pręgierza. Gra jest godna polecenia każdemu kto ma chwilę czasu podczas pracy biurowej czy nauki.

Zalety:
– wolny rynek i to dosłownie jest na pewno sporą zaletą tytułu.
– brak możliwości walki między graczami również można traktować jako zaletę – liczy się tylko budowanie!
– jeśli chcemy mieć konto Premium nie musimy na to wydawać olbrzymich pieniędzy. wystarczy tylko kilka złotych.
– muzyka fajnie wpada w ucho i nie jest męcząca.

Wady:
– cztery litery – BETA – wersja gry jest otwarta przez to dochodzi do licznych zmian oraz… małych awarii i problemów.
– jest spora dysproporcja rozwoju – na początku miło i przyjemnie, w późniejszej fazie rozgrywki – mozolnie i dość męcząco.

Graj za darmo

Podobne gry

  • My Little Farmies
  • Undermaster
  • Legion Śmierci
  • Margonem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

copyright © 2013 - 2015
Wszelkie prawa zastrzeżone.