Generals of War

Idealna gra dla pasjonatów historii. Dla tych, którzy interesują się okresem II wojny światowej i bardzo ich ciekawi co by się stało, gdyby pewne wydarzenia potoczyły się inaczej. Bitwy zostały inaczej rozegrane, kto inny wygrał. Dla historyków kochających gry, to idealne połączenie. Ta gra przeglądarkowa jest bardzo realistyczna i zarówno bitwy, jak i arsenał do dyspozycji historycznych bohaterów, tudzież pojazdy został świetnie odtworzony. Dzięki temu gra zyskała na historycznej atmosferze jak z tamtych czasów. Jest wciągająca i pasjonująca. Gracz marzący o tym by stać się dowódcą, planować walkę, opracowywać precyzyjnie przemyślanie strategie mając do wyboru pokaźny arsenał jak z czasów II wojny światowej, idealnie się tutaj odnajdzie.

To co należy wykonać to nie tylko sterowanie małą, niewiele znaczącą armią. Walki toczą się dopóki przeciwnik nie zostanie pokonany i nie podniesie wysoko w górę białej flagi. Nawet to co początkowo się nie udaje, nie może osłabić chęci walki i zdobywania. Żołnierze zdemotywowani porażką, nie mogą się poddawać, bowiem tylko w ten sposób staną się silną armią a dowódca zaistnieje na arenie międzynarodowej polityki.

Będąc dowódcą wyższej rangi, gracz nie musi sam uczestniczyć w bitwach. Ale cała jego siła i moc polega w tym, aby wszystko jak najlepiej zaplanować. Skomponować oddziały i posłać w odpowiednie miejsca. Tworzyć strategie, które pozwolą przechytrzyć przeciwnika i pokonać na każdym polu bitwy. Przy tym dowódca musi brać pod uwagę każdy ruch, myśleć o działaniach swoich żołnierzy ale i przewidywać działania przeciwników aby ponosić jak najmniejsze straty względem swoich skrzętnie dobieranych oddziałów. Ta gra to walka o własny naród i jego niezależność i od dowódcy zleży z kim zawrze sojusz a z kim będzie toczył wojnę.

Graj za darmo

Podobne gry

  • Sparta War of Empires
  • Tribal Wars 2 (Plemiona 2)
  • Elsword
  • Mafia Battle

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

copyright © 2013 - 2015
Wszelkie prawa zastrzeżone.