Korner 5

Korner 5 do ukłon dla fanów MOBA. Wreszcie mamy do wyboru piłkę nożną. Naszym zadaniem będzie prowadzenie piłkarza biorącego udział w rozgrywkach 4 na 4.

Długo trzeba było czekać aż pojawi się pierwsza gra MOBA o piłce nożnej. Graliśmy już wiele gier fantasy, ale piłki nożnej jeszcze nie było. Stwórzcie swojego zawodnika i sprawdźcie czy jesteście w stanie zostań najlepszymi piłkarzami na serwerze.

Graj za darmo

Nasz wyjątkowy zawodnik

Od tego właśnie zaczynamy, że trzeba będzie stworzyć piłkarza. Można wybierać to czy ma być niski, jak ma mieć wagę, czy ma mieć brodę, albo, jakie brwi. Tak duży wybór zmian, jakie możemy dokonać pozwala na stworzenie indywidualnego piłkarza, który będzie bardzo dobrze widoczny na boisku.
Każdy zawodnik stworzony przez nas ma własne zdolności. Trzeba będzie się skupić na ich rozwijaniu poprzez treningi. Doskonalimy strzelanie, obronę czy atak. To idealny czas na polepszenie wszystkich parametrów rozwoju zawodnika.

Rozpoczynamy mecz

Na to wszyscy czekają żeby wreszcie zaczęły się prawdzie rozgrywki. Możemy grać w pojedynczych spotkaniach, ale można też uczestniczyć w turniejach. Bądźmy czujni, bo podczas meczów na murawie pojawiają się specjalne bonusy, dzięki którym można wygrać cały mecz.
Mecze są rozgrywane w takim trybie jak w grze FIFA. Nasze umiejętności są bardzo ważne, ale pamiętajmy też o tym żeby współpracować z drużyną. Tylko wtedy będzie można osiągnąć coraz lepsze wyniki.

Kiedy nasz zawodnik jest na murawie to szczególną uwagę trzeba poświecić na faule i żółte kartki oraz na wskaźnik energii. Jeśli będzie za niski to nasz zawodnik nie będzie wstanie nic zdziałać na boisku.

Baw się ze swoimi przyjaciółmi

Korner 5 to niesamowita gra, w której wiele uwagi przykłada się do kontaktów ze znajomymi. Wchodzimy na chat i tam uzgadniamy taktykę na najbliższy mecz. W grze istnieje możliwość nagrywania meczów. To pozwala nie tylko na miłe wspomnienie wyjątkowego meczu, ale również na analizę taktyki i wyłapywanie wszystkich błędów.
Korner 5 to idealna propozycja dla miłośników piłki nożnej. Można dobrze się bawić i do tego poznawać wielu ludzi. Nie znajdziemy lepszego propozycji niż właśnie Korner 5.

Graj za darmo

Podobne gry

  • Goalunited
  • Legion Śmierci
  • Tribal Wars 2 (Plemiona 2)
  • Margonem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

copyright © 2013 - 2015
Wszelkie prawa zastrzeżone.