Mafia Battle

Można śmiało powiedzieć, że Mafia Battle łączy w sobie elementy typowej strategii z grą przygodową osadzoną w świecie przestępców.

Jest to typowa gra przeglądarkowa. W rozgrywce poza nami uczestniczy tysiące innych graczy. To pozwala na stworzenie niesamowitego klimatu i grywalności. Cel nasz, ale i wszystkich graczy jest dokładnie taki sam, a mianowicie tytuł najlepszego i najbardziej wpływowego mafiosa na świecie. Zdobycie tego tytułu nie jest łatwe. Naszym zadaniem będą kradzieże, grabieże, napady na banki, sprzedawanie narkotyków.

Najważniejsze są pieniądze

Jak w życiu tak i w grze Mafia Battle najważniejsze są pieniądze. Musimy znaleźć sposób żeby zarobić ich jak najwięcej. Kto ma kasę ten ma piękne kobiety, szybkie samochody i władzę. To my musimy sami zdecydować, jaką drogę wybierzemy żeby ten jasny cel osiągnąć.

Rozgrywka łączy w sobie kilka elementów. Można zarządzać najpotężniejszymi organizacjami przestępczymi na świecie, ale można również przy tym poznawać ludzi z podobnymi zainteresowaniami jak my.

Więcej o grze znajdziesz tu: http://darmowe-gry.pl/mafia-battle/

W grze wcielamy się w postać złodziejaszka bez reputacji i doświadczenia. Nie ma tak dobrze żebyśmy od razu stali się super mafiosami. Zanim do tego dojdzie trzeba będzie przebyć bardzo długą drogę. Z biegiem czasu, kiedy nasze doświadczenie i siła będą duże przyjdzie czas na założenie własnej organizacji przestępczej. Prowadzenie organizacji nie jest łatwe. Z jednej strony czekają na nasz błąd inni gracze, a z drugiej strony depcze nam po piętach policja. Tylko dobre zarządzenia pozwoli nam pozować w grze.

W grze bardzo ważna jest współpraca z innymi graczami. Tworzymy bardzo silne gangi i zdobywamy coraz większe wpływy. Samotnie nie uda nam się niczego osiągnąć i trzeba o tym pamiętać.

Walki w grze

Toczymy walki z innymi graczami. Można to robić w systemie jeden na jeden, w większych grupach, a nawet możemy prowadzić wojny pomiędzy mafijnymi rodzinami.

Mafia Battle to super gra z bardzo dobrze dopracowaną ręcznie malowaną grafiką. Wciągnie każdego gracza na długi czas, dlatego Ci, którzy jeszcze nie zaczęli gry powinno to zrobić.

Graj za darmo

Podobne gry

  • My Free Zoo
  • Undermaster
  • Rising Cites
  • Wiejskie Życie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

copyright © 2013 - 2015
Wszelkie prawa zastrzeżone.