Margonem

Margonem to polska gra MMORPG stworzona przez Garmory Games Studios. Tytuł został w całości osadzony w przeglądarce internetowej.

Do poprawnego działania nie wymaga zatem zaawansowanego komputera.

Przygoda w 2D

Margonem to reprezentant gier oferujących widok izometryczny. Cały świat jest przedstawione w dwóch wymiarach. Tytuł został osadzony w klasycznych realiach fantasy, w których znajdziemy zarówno wojowników, jak i magiczne bestie czy potwory.

Graj za darmo

Na graczy czekają tętniące życiem miasta, tajemnicze lasy przepełnione dziką zwierzyną, jak również mroczne jaskinie, na dnie których czyhają potężne bestie.

Mieczem, łukiem, czarem

Przygoda w Margonem rozpoczyna się od wybrania klasy postaci. Do dyspozycji mamy między innymi wojownika, maga czy łowcę. Twórcy zadbali również o nieco mniej typowe klasy – paladyna, tropiciela i tancerza ostrzy.

Zobacz gry podobne do Margonem – darmowe-gry.pl/podobne-do-margonem/

Rozgrywka różni się w zależności od dokonanego wyboru. Każda postać posiada bowiem własne zdolności, które wpływają na jej styl walki. W Margonem gracze nie muszą się martwić o odpowiednie rozdysponowanie statystyk. Gra zrobi to za nich podczas awansu na wyższy poziom postaci.

Zdobądź sławę i pieniądze

Jak na typowe MMORPG przystało, świat Margonem jest wypełniony różnorodnymi zadaniami. Niektóre z nich wymagają od nas zabicia określonego przeciwnika, inne wymuszają zebranie odpowiedniej liczby przedmiotów.

Margonem posiada również rozbudowany system walki. Gracze mogą się ścierać z komputerowymi przeciwnikami, wspomagając się podczas pojedynków. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby wystąpili przeciwko sobie w specjalnie do tego wyznaczonych miejscach. Dostępne są także strefy PvP, gdzie wszystkie chwyty są dozwolone.

W gildii raźniej

Margonem oferuje także rozbudowane opcje społecznościowe. Oprócz standardowego czatu, gracze otrzymują możliwość łączenia się w gildie, by razem stawiać czoła wyzwaniom. Twórcy nie zapomnieli o rozbudowanym systemie handlu, który umożliwia między innymi sprzedawanie przedmiotów na aukcjach.

Graj za darmo

Podobne gry

  • Taern
  • Legion Śmierci
  • Liga Aniołów 2
  • Korner 5

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

copyright © 2013 - 2015
Wszelkie prawa zastrzeżone.