Rail Nation

Jest to gra, dla wszystkich fanów lokomocji oraz gier z nią związanych. Gra jest dostępna na wielu serwerach, warto wspomnieć iż lepiej jest zacząć grać na nowym serwerze, gdyż wtedy nie będzie w tyle za innymi graczami.
W grze jesteśmy właścicielami kolei, gdzie do spełnienia mamy wiele misji w poszczególnych miastach. Tam też obsługuje restauracje, sklepy oraz hotele. Warto wspomnieć o systemie badań, bo to od niego zależy nasz rozwój. Możemy inwestować w tym wypadku w różne technologię, od szybkości po możliwość przewozu większej ilości towarów. Pomiędzy poszczególnymi miastami, możemy budować tory, w ten sposób możemy dotrzeć do nowych miast. W grze można wszelkie budowy skrócić, poprzez wykupienie złota za prawdziwe pieniądze.

Nie wiesz jak grać? sprawdź poradnik do Rail Nation

Generalnie w grze chodzi o to, by budować nowe pociągi i dostarczać do miasta surowce, a w ten sposób dostaniemy prestiż. Istnieje kilak rodzajów pociągów, i to od nich zależy ile będą mogli przewieźć oraz co. W każdej z nich trwają poszczególne ery, po dwóch tygodniach zmienia się era – z tego też powodu, zmienia się zupełnie animacja. Wraz z rozwojem naszej postaci, będziemy mogli znacznie rozszerzyć obszar swojej działalności.
Świat gry wygląda bardzo dobrze, w tym wypadku jest on bardzo duży. Ponadto ,znajdują się tam liczne obiekty przyrody, takie jak lasy, jeziora czy też góry.

Graj za darmo

Podobne gry

  • Rising Cites
  • My Free Zoo
  • Mafia Battle
  • Undermaster

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

copyright © 2013 - 2015
Wszelkie prawa zastrzeżone.