Sparta War of Empires

Chcesz zagrać całkowicie za darmo w grę strategiczną MMO z niesamowitą grafiką i wieloma misja do przejścia?

Bardzo dobrze trafiłeś, gra Sparta: War of Empires oferuje dokładnie to wszystko, co jest Ci potrzebne. Nie ma drugiej takiej gry dostępnej na przeglądarkę.

Sparta toczy wojną z armią Kserksesa i Ty możesz im pomóc żeby wygrali. Musisz znaleźć sposób jak pokonać tak potężną armię, jak stać się bohaterem całej Sparty i super wojownikiem.

Swoją przygodę zaczniesz w V wieku naszej ery, kiedy to armia perska zbiera siły i chce zniszczyć całą Grecje. Czasu nie ma zbyt wiele, a do zrobienia jest mnóstwo rzeczy. Sytuacja w wielu miastach jest dramatyczna. Persowie zdobywają je i niszczą zabijając ludność. Jeśli Ty im nie pomożesz to los Sparty jest przesądzony. Musimy nie tylko rozbudowywać swoją osadę, ale również dyplomatycznie załatwiać sojusze i traktaty z innymi graczami. W grupie jesteśmy silni i niepokonani.

Traktaty i sojusze

Współpraca z innymi graczami jest w grze bardzo ważna. Dobrze prowadzona dyplomacja jest kluczem do sukcesu. Jeśli będziesz dobrym dyplomatą odnoszącym sukcesy to Twoja pozycja w świecie szybko urośnie i staniesz się dobrym przywódcą. To pozowała na rekrutowanie nowych i bardzo potrzebnych jednostek wojska jak i rozbudowę swojej osady. Traktaty i sojusze z nowymi graczami będą dostarczane każdego dnia przez Twoich urzędników. Nie wszystkie mogą być zgodne z Twoją polityką, ale pamiętaj, że możesz taki traktat wymienić z jednym ze swoich sojuszników. Oczywiście pod warunkiem, że jemu taka polityka będzie bardziej odpowiadała.
Oszczędzaj surowce

miasto w sparta

Surowce są bardzo ważne

Trzeba zadbać o to żeby zawsze były pod dostatkiem. Potrzebujemy drewna, brązu i pszenicy. Jeśli zabraknie nam surowców to nie będziemy się rozbudowywać albo nie będziemy mogli utrzymać armii. Wojsko jest nam bardzo potrzebne, dlatego zadbajmy o to żeby surowce były w naszej osadzie. Możemy je wydobywać, ale jeśli to nie wystarcza to przewidziany jest handel z innymi miastami w Grecji. Handlujemy z miastami prowadzonymi przez innych graczy jak i z miastami stworzonymi przez komputer. Dla nas nie ma to znaczenia, liczy się tylko to żeby osiągnąć zamierzony cel.

Umiejętna strategia

Decydując się na samodzielną walkę z potężną perską armią jesteśmy skazani na przegraną, a na to nie możemy sobie pozwolić. Trzeba tak prowadzić swoją politykę żeby współpracować z jak największą liczbą sojuszników. Tylko wtedy mamy szanse na zwycięstwo. Walczymy nie tylko z armią Kserksesa, ale również z innymi graczami. To, kto będzie najlepszym przywódcą, bohaterem i wojownikiem Sparty jest bardzo ważne. Sprawdzamy naszą pozycję przywódców w specjalnym rankingu.
Trudno będzie znaleźć lepszą grę niż Sparta: War of Empires. Łączy ona w sobie niesamowitą grywalnośc, grafikę i klimat. Warto grać i warto walczyć w obronie Sparty.

Graj za darmo

Podobne gry

  • Generals of War
  • Forge of Empires
  • Might & Magic Heroes Online
  • Tribal Wars 2 (Plemiona 2)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

copyright © 2013 - 2015
Wszelkie prawa zastrzeżone.