Stronghold Kingdoms

W tym tekście, opiszę grę Stronghold Kingdoms, a w zasadzie same podstawy – jak zacząć tą grę. Panel gry nawiązuje do serii znanej nam z gry Twierdza, wszelkie budynki są identyczne jak w PC-towej wersji gry. Po pierwsze, warto wspomnieć iż w tym wypadku rozwój wygląda nieco inaczej, ponieważ nie budujemy budynków na nowo zdobytych terenach a za pomocą honoru odkrywamy nowe technologie oraz odpowiednio zabudujemy naszą wioskę. Tutaj odpowiednie ustawienie budynków, może być bardzo ważne.
Honor jest niezwykle ważnym aspektem, od niego zależy rozwój naszej wioski. Możemy go zdobyć poprzez rozwój populacji, podboje oraz prowadzenie uczt a także zdobycie systemu wasalnego. W ten sposób, będziemy mogli wprowadzić nowe technologie i się rozwijać – mamy 4 główne kierunki rozwoju. Po pierwsze wojak, farmer, rolnik oraz mnich. Każdy z nich, ma specyficzne zdolności które będzie można następnie wykorzystać w grze. Jednakże sam system gry jest mieszany, można prowadzić różne style gry. Niektóre z nich, będą wymagać od nas poświęcenia znacznie większej czasu.
Po pewnym czasie, można poświęcać nieco mniej czasu. Ale wskazane jest na samym początku znacznie częste wchodzenie na grę.

Grafika

Grafika wygląda starannie, gdy chodzi o przedstawienie naszej wioski oraz wszelkich panelów. Elementy gry, przypominają nam o wersji PC-towej – która jeszcze kilka lat temu zachwycała niemalże wszystkich. Nieco od samej wioski oraz panelu odbiega mapa, która niestety jest nieco bardziej uboga – wygląda niczym zielona teksturowo karta.
Jednakże już wygląd samych oblężeń powala, jest on taki sam jak w pierwszej części strongholda. W tym wypadku, mamy kontrole nad poszczególnymi jednostkami, które mogą niszczyć poszczególne jednostki wroga oraz wybrane obiekty. Bardzo ważne w tym wypadku jest odpowiednie wybudowanie zamku, który znacznie pomoże nam w obronie naszej wioski.

Graj za darmo

Podobne gry

  • Big Farm
  • Legion Śmierci
  • Mafia Battle
  • Undermaster

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

copyright © 2013 - 2015
Wszelkie prawa zastrzeżone.