Tribal Wars 2 (Plemiona 2)

Fani znanej w Polsce gry Plemiona powinni być zachwyceni jej nową odsłoną noszącą nazwę Tribal Wars 2 – Plemiona 2.

Jest to darmowa gra przeglądarkowa gdzie trzeba będzie podbijać królestwa i zdobywać coraz więcej doświadczenia. Druga odsłona jest o wiele ciekawsza nie tylko pod względem rozwojowym, ale również pod względem graficznym.

Dla fanów strategii

Jeśli ktoś jest fanem strategicznej gry wojennej to Tribal Wars 2 jest dla niego stworzona. Początki są trudne, bo jesteśmy właścicielami bardzo skromnej osady. Trzeba się spieszyć z jej rozbudową, bo przeciwnicy nie będą długo czekać i jeśli będziemy łatwym łupem to na pewno wykorzystają okazję. Gra nie jest łatwa, bo z jednej strony trzeba będzie się skupić na rozbudowie królestwa, ale z drugiej strony potrzebujemy wydobywać surowce, podbijać słabsze armie i bronić swojego zamku.

Nowości w grze

Z nowości, jakie można zobaczyć w drugim wydaniu gry to specjalnie stworzone obszary na mapie, które przekładają się na zwiększenie szybkości wydobywania surowców. Te obszary są strategicznym celem naszego królestwa. Inaczej nie mamy żadnych szans żeby się rozwijać ekonomicznie. Dla zwiększenia swojej pozycji trzeba łączyć się w grupy z innymi graczami. Sojusze są bardzo ważne i przynoszą wiele korzyści. Walka z przeciwnikiem bardzo silnym w większej grupie jest bardzo łatwym zadaniem, dlatego nie ma, co czekać tylko trzeba bardzo szybko nawiązywać nowe znajomości i sojusze.

Grafika w Tribal Wars 2

Wielkim atutem gry jest nowa i o wiele lepsza grafika, które jeszcze lepiej przenosi nas w świat czasów średniowiecznych. Interfejs gry jest o wiele bardziej czytelny, przez co gra się łatwiej i przyjemniej. Popularność gry jest bardzo duża, a to za sprawą poprawienia tego wszystkiego, co przeszkadzało gracom w poprzedniej wersji gry Plemiona. Dobrze, że twórcy gry wiedzą jak dać graczom to, czego szukają.

Przenosząc się w średniowieczny świat będziemy mogli grać bez końca. Ciekawa oprawa graficzna i dźwiękowa dają nam wiele radości z grania. Trudno będzie znaleźć lepszą grę w tym klimacie i z tego gatunku na rynku.

Graj za darmo

Podobne gry

  • Desert Operations
  • Korner 5
  • Generals of War
  • Sparta War of Empires

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

copyright © 2013 - 2015
Wszelkie prawa zastrzeżone.