Undermaster

Jest to gra, która do złudzenia przypomina nam Dungeon Keeper. Podstawą gry jest zdobywanie materiałów, na podstawie których możemy potem wybudować nowe rzeczy.
W grze zarządzamy przede wszystkim lochem, gdzie walczymy i zdobywamy kolejne punkty doświadczenia. Jesteśmy w grze panem, wielu istot które będą wykonywać nasze polecenia. A wszystko to w celu powiększenia lochów oraz ich znacznie lepszego udekorowania. Wraz z rozwojem naszych lochów, wzrośnie też liczba mieszkańców którzy znajdują się w środku.

Każdy z nich jest inny oraz ma różne potrzeby. Do nich zaliczamy wampiry, gobliny, koboldy oraz sukkubus. Każdy z tych mieszkańców, będzie miał zupełnie różne potrzeby oraz swoje właściwości. Z tego też powodu, będziemy musieli sprytnie zaplanować nasze przyszłe ruchy.

Gra jest zupełnie za darmo w modelu F2P, jednym minusem mogą być płatne kryształy jako waluta w grze. Jednakże, od czasu do czasu w grze można natrafić na żyłę kryształów, dlatego też nie są one koniecznym elementem do wykupienia.

 

Graj za darmo

Podobne gry

  • Rising Cites
  • Mafia Battle
  • Anno Online
  • Stronghold Kingdoms

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

copyright © 2013 - 2015
Wszelkie prawa zastrzeżone.