Wiejskie Życie

Wiejskie Życie to przeglądarkowa gra, w której poczujemy się jak prawdziwi farmerzy. W świecie gry, hodowla krów, wypas owiec i produkcja własnego wina oraz przetworów są na porządku dziennym.

Logując się do świata Wiejskiego Życia, będziesz musiał stanąć twarzą w twarz z trudnymi życia rolnika. Całe szczęście, w budowie farmy pomogą Ci Twoi przyjaciele.

Pierwsze kroki w grze Wiejskie Życie

Życie farmera nie jest usłane różami, nie jest też proste, dlatego swoją przygodę w grze zaczniesz od krótkiego wprowadzenia, które szybko nauczy Cię podstaw. Wykonując kilka prostych czynności, przekonasz się jednak, że praca na farmie to czysta przyjemność.

Link do gry Wiejskie Życie http://wiejskie-zycie.pl/
Po tym jak nauczysz się grać, dostaniesz pierwsze zadanie. Staniesz się początkującym farmerem, którego celem będzie dbanie o gospodarstwo oraz jego rozwój. Na początku gra nie zaoferuje wiele możliwości zarabiania pieniędzy, ale to szybko się zmieni.

Od zera do bohatera

Model rozgrywki jest bardzo podobny to tej, którą znamy już The Settlers. Wszystko opiera się na tworzeniu sieci przemysłowej, od podstaw. Podobnie jak w prawdziwym życiu, produkty nie biorą się z niczego. Aby zrobić chleb, najpierw będziesz musiał zakupić nasiona na pszenicę, posadzić ją, wyhodować, a następnie zebrać… to oczywiście dopiero początek. W grze najpierw kupujemy, potem sadzimy, karmimy zwierzęta i zbieramy owoce naszej pracy.

Nie wszystko jednak jest takie trudne, wiele z obowiązków prawdziwego rolnika zostało znacznie uproszczonych. Wszystko po to, aby gra dawała więcej radości. Nie spodziewajmy się więc rozbudowanej strategii ekonomicznej. Na przykład, jeżeli będziemy chcieli zrobić miód, wystarczy sama pasieka.
Podczas gry zdobywamy poziomy doświadczenia, które pozwalają nam na rozbudowę naszego gospodarstwa. Wzorem podobnych pozycji, w nabijaniu poziomu doświadczenia pomagają nam nasi znajomi.

 

Wiejskie Życie to bardzo kolorowa i przyjemna gra przeglądarkowa, która pozwoli wcielić się nam w farmera. Jej twórcy zrezygnowali z realizmu na rzecz grywalności. Czy to źle? Absolutnie nie. Zabawy na farmie jest co nie miara. Nie sposób się tutaj nudzić, a dzięki pewnym uproszczeniom, chwile spędzone w naszym wirtualnym gospodarstwie pozwolą nam się całkowicie zrelaksować.

Graj za darmo

Podobne gry

  • Uptasia
  • Rising Cites
  • The Settlers Online
  • Mafia Battle

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

copyright © 2013 - 2015
Wszelkie prawa zastrzeżone.