Uptasia

Jest to gra przeglądarkowa, która nawiązuje do popularnego już typu gier, gdzie rozwijamy miasta. Jednakże od innych tytułów różni się tym, iż w tym wypadku nie musi dbać już o naszych żołnierzy, element walki został z gry całkowicie wyeliminowany.

 

Chodzi przede wszystkim o rozbudowę ekonomiczną naszej wioski. Z bardzo małej wioski mamy stworzyć prawdziwe i prężnie się rozwijające imperium. Na samym początku do dyspozycji mamy tylko targ, oraz klientów którzy chcą zaspokoić swoje dobra podstawowe. W tym wypadku, podstawowym celem będzie wytworzenie tych dóbr, np.: w piekarni oraz sprzedanie ich na targu. Jednak gdy takiego obiektu nie będzie, to będziemy musieli stworz
yć go w wiosce.

 

Wiele zależy od osiągnięcia określonego poziomu, ponieważ w tym wypadku niektóre budynku są dostępne tylko dla graczy o wyższym poziomie. Budynki są stworzone z różnych surowców, które są dostępne niedaleko naszej wioski. Pomocne w tym zakresie mogą się okazać rubiny, które są walutą wewnątrz tej gry. Jednakże, nie są wymaganym elementem tej gry.
Oprócz rozwoju naszej wioski, także będziemy rozwijać całą krainę którą wraz z następnymi poziomami będziemy mogli odblokować. W grze mamy wiele mini gier, jest to bardzo dobre rozwiązanie ponieważ podczas oczekiwania na wybudowanie określonych budynków, możemy spożytkować czas na zdobywanie punktów. W ten sposób, w każdym zawodzie od kwieciarza aż po złotnika, mamy 5 prostych mini gier.
Grafika wygląda bardzo dobrze, i z pewnością nie jest to element do którego można się w tym wypadku przyczepić. Zarówno same mini gry, jak i też świat wygląda bardzo ładnie a animacja chodzi bardzo płynnie.

 

Z całą pewnością warto spróbować tej gry, chociażby dla dość oryginalnego pomysłu na rozwój naszej wioski oraz ładnego świata gry.

 

Graj za darmo

Podobne gry

  • Wiejskie Życie
  • Rising Cites
  • Miramagia
  • Rail Nation

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

copyright © 2013 - 2015
Wszelkie prawa zastrzeżone.